Zrób sobie „klimatyczne” zdjęcie!

W związku ze zbliżającą się marcową konferencją „International Women`s Day Conference in Economics, Finance and Managemanet” szukamy osób chętnych do wzięcia udziału w portretowej sesji zdjęciowej. Tematem sesji będą zmiany klimatyczne i ochrona środowiska naturalnego.

Kogo szukamy?

Zapraszamy wszystkich chętnych, kobiety i mężczyzn, studentów oraz pracowników uczelni.

Nie musisz mieć absolutnie żadnego doświadczenia przed obiektywem aparatu – liczy się naturalność, zabawa i kreatywność! Naszym celem jest stworzenie wyjątkowych tematycznych portretów.

Zdjęcia zostaną wykorzystane przy okazji organizacji konferencji m.in. w formie prezentacji, na stronie uczelni oraz w celach promocyjnych. Gotowe zdjęcia wyślemy także na Twojego maila do Twojej dyspozycji zupełnie bezpłatnie.

Jak wziąć udział w sesji?

Czekamy na Ciebie 21 lutego od godz. 11:30 w budynku CNTI. Jako że tematem przewodnim będzie klimat, poprosimy Cię przy okazji o odpowiedź na krótkie pytanie związane z Twoim podejściem do zmian klimatu i dbania o środowisko naturalne. Twój głos w tej sprawie jest dla nas ważny!

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji, zapraszamy do zgłaszania się w komentarzu pod postem na FB Koła Naukowego Dziennikarstwa Ekonomicznego i Medioznawstwa bądź poprzez kontakt mailowy (barbara.jendrzejczyk@uekat.pl).