AS Radio na Spotify! Premierowy odcinek podcastu „Rozdanie”

Dzisiaj, 11 czerwca, na Spotify swoją premierę miał pierwszy odcinek z serii podcastów realizowanych w redakcji AS Radia. Każde "Rozdanie" to wyjątkowa rozmowa z ciekawymi studentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

O mnie

Nazywam się Mateusz Zamora i obecnie jestem studentem pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku dziennikarstwo i komunikacji społeczna. Wcześniej ukończyłem licencjat z zarządzania, a w trakcie swojej przygody na uczelni poznałem wiele interesujących osób. W swoim cyklu rozmów chcę pokazać, jak wiele z nich mijamy na uniwersytecie, nie zdając sobie sprawy z ich wyjątkowych historii lub nietuzinkowych zajęć czy aktywności.

O moim gościu

Dawid Laskowski od trzech lat jest dziennikarzem e-sportowym w redakcji cybersport.pl oraz moim kolegą z kierunku. W swojej karierze miał okazję poznać wiele znanych postaci ze świata gamingu oraz pojawiać się służbowo na największych eventach związanych z tą branżą, takich jak Intel Extreme Masters (IEM) w Katowicach.

Podczas naszej rozmowy miałem okazję poznać szczegóły na temat pracy dziennikarza e-sportowego, ale również dowiedzieć się m.in.: jak to się stało, że Dawid bez żadnego doświadczenia dostał się do znanej redakcji, ile poświęceń wymaga taki zawód, a także z czym trzeba się zmierzyć, przeprowadzając z kimś wywiad.

Jeśli udało mi się Ciebie zainteresować, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić na pierwszy odcinek „Rozdania”! Podcast dostępny jest na kanale AS Radia na platformach Spotify, Apple Podcast oraz Deezer.

Nie zapomnijcie zaobserwować nas na Waszej ulubionej platformie streamingowej. Nowe odcinki „Rozdania” będą ukazywały się planowo w każdy drugi wtorek miesiąca, w każdy czwarty wtorek natomiast będziecie mogli posłuchać autorskiego programu mojego redakcyjnego kolegi, Wojtka Kurowskiego. W imieniu całej redakcji, zapraszam do słuchania naszych podcastów!