Otwarte szkolenie z obsługi wirtualnych źródeł informacji

Image by Freepik

Jesteś studentem i czeka Cię pisanie pracy dyplomowej, a może chciałbyś/abyś poszerzyć dostęp do źródeł wiedzy? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w szkoleniu z obsługi wirtualnych źródeł informacji.

Dnia 12.05.2023 (piątek) w godzinach od 13:30 do 14:15 odbędzie się szkolenie, w ramach którego omówione zostaną zagadnienia dotyczące m.in. katalogu INTEGRO, serwisu książek elektronicznych (Ibuk), serwisu czasopism elektronicznych (Arianta i Lista A-Z), baz dostępnych online (głównie BazEkon) oraz korzystania z proxy (przykładowe wyszukiwanie np. w EBSCO, Scopus).

Inicjatorem spotkania jest Pan mgr Adrian Pietrzyk, z kolei szkolenie zostanie poprowadzone przez Kierowniczkę Sekcji Wypożyczeń, Magazynów i Otwartych Kolekcji CINiBA – Panią Ewę Sznek.

Link do spotkania: https://meet.google.com/uva-ebug-nae

Planowane jest również szkolenie z obsługi pozauniwersyteckich baz i bibliotek (Legimi, Ibuk Libra, Biblio i inne), jeśli zainteresowanie tematem oraz frekwencja na spotkaniu majowym będzie wysoka. Szkolenie jest planowane na czerwiec, a jego prowadzącym będzie Pan mgr Adrian Pietrzyk.