Nie wiesz jak rozwinąć karierę muzyczną? Weź udział w Akademii Menadżerów Muzycznych 22 czerwca w Katowicach!

Chcesz rozwinąć swoją karierę muzyczną, ale nie wiesz jak zacząć? Grasz lub śpiewasz w zespole, ale Wasze zasięgi na platformach muzycznych wciąż są niezadowalające? Jak się wybić i nie zginąć w muzycznym eterze? Tego wszystkiego dowiesz się już w najbliższy czwartek (22 czerwca 2023 r.) w Strefie Spotkań Face2Face (przy ul. Żelaznej 2 w Katowicach) podczas Akademii Menedżerów Muzycznych!

Działają już od ponad dekady, aby łączyć ludzi muzyki i tworzyć przestrzeń do współpracy, nie tylko w branży muzycznej. Teraz wkładają wszelkie wysiłki w nowy obszar, tworząc cykl spotkań z warsztatami dla młodych i nie tylko! Akademia Menedżerów Muzycznych, która związana jest ze Śląskiem, właśnie tu organizuje swoje wydarzenie i warsztaty pod hasłem „Jak zaistnieć ze swoją twórczością w czasach przesytu?”.

  • Data: 22 czerwca 2023 roku
  • Godzina: 16:30 (całość trwać będzie do dwóch godzin)
  • Miejsce: Strefa Spotkań Face2Face, ul. Żelazna 2, Katowice
  • Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja, ilość miejsc ograniczona! (Zapisz się!)

Warsztat muzyczny z pewnością dostarczy cennych wskazówek dla rozwijających się artystów. Odbędzie się też panel dyskusyjny, w którym udział wezmą:

Karolina Borner, fot. Linkedin

Karolina Borner

Founder i CEO w startupie Vocaly Pro – to aplikacja do treningu głosu, oparta na sztucznej inteligencji. Największą pasją Karoliny jest muzyka. Śpiewa, pisze własne piosenki i łączy swoją pasję z biznesem. Współpracowała ze startupami i przedsiębiorcami, pracując w Kozminski Business Hub. Z wyróżnieniem ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Masters in Management. Była redaktorem na portalu muzycznym Soulbowl.pl i organizatorem międzynarodowych muzycznych warsztatów gospel. Startup Vocaly Pro otrzymał dofinansowanie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz zwyciężył w TDJ Pitango Seed Competition 2.

Bartosz Księżyk, fot. Wiki Commons

Bartek Księżyk

Wokalista, autor tekstów, lider zespołu NeLL, który ma na koncie m.in. dwie płyty długogrające („White Noise Zone” i „Dogs and Horses”). NeLL jako pierwszy w Polsce wydał płytę przez crowdfundingowy portal Megatotal. Jest współautorem muzyki do filmu „Die Nibelungen: Siegfried”. Regularnie współpracuje z Maciejem Stanieckim przy produkcjach NeLL i K–essence – swojego solowego projektu.

W imieniu organizatorów zapraszamy studentów kochających muzykę i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tej branży na wydarzenie.