Relacja z pierwszej edycji Forum GEN.PL

Źródło: https://www.facebook.com/ForumGenPL

W piątek, 9 czerwca odbyła się konferencja inna niż wszystkie. Katowicki Muchowiec zamienił się w strefę wiedzy pełną pobudzających umysł rozmów.

10 warsztatów, 30 dyskusji w formie paneli i ponad 20 ekspertów w jednym miejscu – było to pierwsze tego typu wydarzenie w Europie. W tym samym czasie miało miejsce aż 7 różnych paneli dyskusyjnych. Na spotkaniach można było usłyszeć odpowiedzi m.in. na nieoczywiste pytania: „Jak będzie wyglądał rynek pracy za 10 lat?” czy „Jak młode pokolenie postrzega swoją wolność?”.

Zapytaliśmy uczestników, co zachęciło ich do przyjazdu oraz z jak daleka wybrali się na to wydarzenie – posłuchajcie!

Co czekało na uczestników?

Różnorodność tematów poruszanych w trakcie wydarzenia była na tyle duża, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do dyspozycji uczestników zostały również oddane m.in. symulatory wirtualnej rzeczywistości, strefa gastronomiczna oraz strefa chill. Zadbano także o afterparty na koniec dnia oraz koncert O.S.T.R.
Każdy z uczestników otrzymywał pakiet startowy zawierający m.in. koszulkę oraz vouchery do wykorzystania w strefie gastro.

Jakie przewidywania ma dr Tomasz Rożek względem Chatu GPT?

W trakcie wydarzenia przeprowadziliśmy rozmowę m.in. z dr Tomaszem Rożkiem, który opowiedział nam o Chacie GPT i systemie szkolnictwa, ale również doradził jak mierzyć się z porażką.

Cała rozmowa już niebawem na naszej stronie.

Relację z wydarzenia przygotowali dla Was: Oliwia Sadło i Adam Żoliński, studenci I roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.